...
- Eirin Marie Skjøndal Bar, (Leder) førsteamanuensis ved Institutt for bioteknologi og matvitenskap, NV epost: leder@tekna.ntnu.no
- Øystein Moen, professor ved Institutt for industriell økonomi og teknologiledelse, ØK. epost: leder@teknaleder@akad.ntnu.no. Referent. epost:
- leder@teknaRune Sætre, førsteamanuensis ved Institutt for datateknologi og informatikk, IE. nestleder lønn leder@tekna/akad.ntnu.no
- Lisbeth Hultmann, seniorrådgiver ved Institutt for geovitenskap og petroleum, IV. Kasserer
- John Krogstie, professor ved Inst for Datateknologi og Informatikk, IE. epost: john.krogstie@ntnu.no
- Gerd Inger Sætrom ved , overingeniør ved Institutt for bioteknologi og matvitenskap, NV.
Atle M. Bones, professor, Institutt for biologi, NV, Trondheim
- Anne Kristin Kvitle, universitetslektor, stipendiat, Ottar Osen, dosent ved Institutt for datateknologi IKT og informatikkrealfag, IE, GjøvikÅlesund
- vara : Guomin Ji, førsteamanuensis Robin Trulssen Bye, førsteamanuensis ved Institutt for vareproduksjon IKT og byggteknikkrealfag, IVIE, GjøvikÅlesund
- Idd Andrea Christensen, PhD-stipendiat Rune Sætre, førsteamanuensis ved Institutt for datateknologi bioteknologi og informatikkmatvitenskap, IE.
- Ottar Osen, dosent ved Institutt for IKT og realfag, IE, Ålesund
- vara Robin Trulssen Bye, førsteamanuensis ved Institutt for IKT og realfag, IE, Ålesund
- NV. PhD og PostDoc-kontakt
Vara
- John Krogstie, professor ved Inst for Datateknologi og Informatikk, IE. epost: john.krogstie@ntnu.no
- Anne Kristin Kvitle, universitetslektor, stipendiat, Institutt for datateknologi og informatikk, IE, Gjøvik
- Lise Millerjord, PhD
- -stipendiat ved Inst for Informasjonssikkerhet og Kommunikasjonsteknologi (Trondheim), IE. PhD/PostDoc
- Vara: Idd Andrea Christensen, PhD-stipendiat ved Institutt for bioteknologi og matvitenskap, NV. PhD og PostDoc-kontakt
Varamedlemmer Trondheim
Valgkomité
Valgkomité:
- Rolf Kristian Snilsberg, universitetslektor ved Institutt for elektroniske systemer, IE
- Bjørn Skallerud, professor ved Institutt for konstruksjonsteknikk, IV.
- Berit L Strand, professor ved Institutt for bioteknologi og matvitenskap, NV
...
Representanter som kan hjelpe til på fakultetene, sitter i diverse utvalg
- IE - Letizia Jaccheri Hallvard Trætteberg
IV - Arild Clausen, Ren Zhengru (MarinTech, PostDoc 2021). Unknown User (ahc)
- NV - Gerd Inger Sætrom, Martin Gimmestad, Kjell Wiik, Henriette Vaagland
- ØK - Ola Edvin VieFA - Utdanning - Inger-Anne Fånes Sætermo
FA - Økonomi og eiendom - Kari Karlsen
Andre Kandidater til
...
Valgkomiteen (til styret, utvalg, etc).
- Campus:
- Midlertidig Ansatte: Unknown User (nicholcbartiver), (MH)
- Styret: Suzanne Øverlie (ØK Unknown User (suzanno) (ØK), Unknown User (andreyac) (GSAM)